Stajnia Sarnówek   

facebookNasz dom  to idealne miejsce dla kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych, narad, niewielkich konferencji czy innych imprez firmowych.

Dysponujemy salą  bankietową / szkoleniową, stylowym salonem z kominkiem, 25 miejscami noclegowymi w  pokojach i domkach całorocznych oraz 35 miejscami w  domkach letniskowych.

Znajdująca się nad jeziorem wiata z grillem i kominkiem świetnie nadaje się do swobodnych  spotkań zawodowych i przyjacielskich.

Cisza, urokliwa przyroda, bliskość jeziora, lasu i łąk z pasącymi się końmi, sprzyjają chwili relaksu i całkowitemu oderwaniu się od rzeczywistości zawodowej. Przestrzeń i urozmaicony przyrodniczo teren zachęcają do różnego rodzaju imprez plenerowych, pikników, zajęć team buildingowych i wielu innych atrakcji.

Atmosfera naszego domu sprzyja również rodzinnym imprezom okolicznościowym takim jak urodziny, imieniny, komunie, niewielkie wesela lub spotkania przyjaciół przy grillu czy też zjazdy klasowe.

 

Zapewniamy wystrój odpowiedni do okoliczności, smaczny, wysokiej jakości catering oraz oprawę muzyczną (na zamówienie).

Nasza oferta to wyjątkowa propozycja spędzenia czasu na pojezierzu iławskim, zarówno podczas imprezy rodzinnej, firmowej czy wypoczynku.

              WP
Copyright © Stajnia Sarnowek. All rights reserved. Designed by Free Responsive Templates,  Validation HTML5 | CSS3