Stajnia Sarnówek

facebook


 
„Tu budzi nas śpiew  ptaków i rżenie koni”.

Nasz dom gościnny położony jest  bezpośrednio nad jeziorem, blisko lasu. Mamy 2, 3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami oraz apartamenty 6 i 12 osobowe. Wszyscy goście mogą spędzać czas w stylowym salonie z kominkiem oraz korzystać z dużej wyposażonej kuchni. Na parterze jest przestronna oranżeria z kominkiem  oraz obszerny taras wypoczynkowy. Na miejscu dostępna jest biblioteka książek dla dorosłych i dla dzieci oraz gier planszowych i innych sprzętów do zabawy rodziców z dziećmi.

W pobliżu jeziora znajduje się  pergola ze stolikami i parasolami gdzie można spędzać czas i biesiadować w pogodne dni. Goście mogą skorzystać z sauny typu bania mieszczącej się w drewnianym domku blisko jeziora.

Na naszym terenie znajdują się również domki całoroczne i letniskowe, o których można przeczytać na stronie meteor-turystyka.pl/nadjezioremrozane

Goście lubiący aktywny wypoczynek mogą skorzystać z nauki  jazdy konnej, wędkowania w jeziorze i stawach hodowlanych, gry w siatkówkę plażową czy badmintona, pływania łódką lub rowerem wodnym. W lesie, wśród licznych w okolicy jezior,  jest wiele ścieżek spacerowych  i rowerowych, Miłośnicy grzybobrania też znajdą dla siebie zajęcie w grzybnych pobliskich lasach. Miłośników przyrody zapraszamy na całoroczne obserwacje ptaków (szczególnie atrakcyjne wiosną), na emocjonujące obserwacje jesiennego rykowiska danieli, a także całoroczne, szczególnie atrakcyjne  zimową porą, obserwacje zwierzyny płowej.

Można również leniuchować na plaży, kąpać się w jeziorze, spędzać czas z dzieckiem na placu zabaw lub wylegiwać się w saunie a potem skorzystać z masażu.

Dla zakochanych są urokliwe ścieżki i ławeczki romantycznie położone pośród łąk i stawów, z których można podziwiać nenufary, bociany, żurawie, dzikie gęsi, konie i wychodzącą na łąki zwierzynę płową.

Atrakcje w okolicy
 
Najbliższa mała wieś Rozajny Małe, jest niewidoczna z naszego terenu choć leży w odległości 500m. Jest w niej sklep. Historyczną atrakcją okolicy jest zabytkowy pałac w Nowej Wiosce (oddalonej 3 km) oraz   wspaniały pałac w pobliskim Klecewie.
Wiedzie tamtędy  trasa konna i rowerowa pośród pięknych widoków na jezioro i pałac. 
Najbliższe miasto, znajdujące się w odległości 12 km to Kwidzyn. Na uwagę i zwiedzanie zasługuje pobliski Gniew oraz Malbork. Dla spragnionych morskiej kąpieli wystarczy godzinka jazdy samochodem by zanurzyć się w  ZalewieWiślanym lub Zatoce Gdańskiej . Miejscowości nadmorskie są blisko.


WP2
Copyright © Stajnia Sarnowek. All rights reserved. Designed by Free Responsive Templates, Validation HTML5 | CSS3